UPOZORNĚNÍ - podvodná reklama

Na internetu se objevuje lživý a smyšlený článek a rozhovor, ve kterém údajně podporuji jeden léčivý přípravek (potravinový doplněk). Moje jméno zde bylo použito neoprávněně a bez mého souhlasu. Musím zdůraznit, že jsem nikdy svoji osobu nespojil s podporou nějakého konkrétního léku a už vůbec ne tzv. potravinových doplňků.

V této věci podniknu odpovídající právní kroky proti neznámému pachateli.

Prof. MUDr. Dalibor Pacík, CSc.

E-mailová komunikace

Vážení klienti,
v poslední době se extrémně zvýšilo množství e-mailových dotazů. Odpověď by často byla na úrovni samostatné lékařské kontroly. Reagovat na ně není časově v silách personálu ambulance. Čas vynaložený na odpovědi nám pak samozřejmě chybí pro vykonávání profesionální odborné práce.

E-mailovou adresu můžete použít při omluvě, když se nemůžete na objednanou kontrolu dostavit, při objednání k první návštěvě nebo budete-li přímo personálem k e-mailovému kontaktu vyzváni.

Na ostatní e-mailovou komunikaci opravdu nemůžeme odpovídat a žádáme vás zdvořile, aby případné dotazy byly položeny při osobní návštěvě ambulance, telefonicky nebo pak při následné kontrole.
Děkujeme za pochopení

Prof. MUDr. Dalibor Pacík, CSc.

Příspěvek od nadačního fondu Muži proti rakovině

NZZ Urologie prof Pacík, s.r.o. dostalo od Nadačního fondu Muži proti rakovině dotační příspěvek 100 000 Kč na pořízení aktualizace zobrazovacího segmentu ultrazvukového přístroje Flex Focus 300 firmy Bruel and Kjaer. Za tento příspěvek velmi děkujeme. Umožní nám dokonalejší zobrazení a přesnější diagnostiku urologických nádorových onemocnění.

prof. MUDr. Dalibor Pacík, CSc.